Ahmojen joukkuekartta kaudelle 2017-2018
17.3.2017 10:42 Uutiset / Pääsivusto

Joukkuekartta kaudelle 2017-2018

Haukiputaan Ahmojen joukkueet kaudelle 2017-2018

EDUSTUS Yhteyshenkilö: Harri Hietajärvi puh. 040-0821 323, sähköposti harri.hietajarvi@gmail.com

A-NUORET Yhteyshenkilö: Hilkka Niemi puh. 0400-814 754, sähköposti hilkka.niemi@outlook.com

B2-JUNIORIT Yhteyshenkilö: Kimmo Pernu puh. 040-4854 486, sähköposti kimmo.pernu@fennia.fi

C2-JUNIORIT Yhteyshenkilö: Heikki Kuusikko puh. 043-8242 787, sähköposti heikki.kuusikko@ahlman.fi

D1-JUNIORIT Yhteyshenkilö: Tatu Rusko puh. 044-5221103, sähköposti tatu.rusko@gmail.com

D2-JUNIORIT Yhteyshenkilö: Jarmo Havana puh. 050-5775 524, sähköposti jhavana@gmail.com

E1-JUNIORIT Yhteyshenkilö: Taru Tikkala puh. 050-5183 416, sähköposti tikkala.taru@gmail.com

E2-JUNIORIT Yhteyshenkilö: Katja Kälkäjä puh. 040-7124 747, sähköposti katja.kalkaja@gmail.com

F1-JUNIORIT Yhteyshenkilö: Samuli Taivalkoski puh. 040-5747 078, sähköposti samuli.taivalkoski@gmail.com

F2-JUNIORIT Yhteyshenkilö: Tuomas Manninen puh. 040-4875117, tuomas.j.manninen@gmail.com

G-JUNIORIT Yhteyshenkilö: Marko Paananen puh. 050-5473 995, sähköposti ouluhockey@yahoo.com




   
Lisää uutisia
Haukiputaan Ahmat
«  Lokakuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kategoriat